"Będą zaglądać w popcorn, by sprawdzić, czy nie ma w nim krwi"


Twórcy filmu "Zombieland" zdradzili kilka szczegółów na temat drugiej części kinowego przeboju, która ma powstać w technologii 3D.

Dobiegła końca 11. edycja "Tańca z gwiazdami". W finale zmierzyło się dwóch mistrzów show: Rafał Maserak i Stefano Terrazino oraz ich wybitnie, jak się okazało, uzdolnione partnerki. Walka była wyjątkowo wyrównana. Do ostatniej chwili w głosowaniu SMS-owym różnica pomiędzy parami była minimalna. Ostatecznie jednak wygrała... Julia Kamińska! Brytyjską piosenkarkę Annie Lennox uznano w środę za Kobietę Pokoju 2009 roku za jej zaangażowanie w walkę z AIDS w południowej Afryce. 11 listopada we wrocławskim klubie Firlej pojawi się zespół Dälek. Przed duetem wystąpi anonsowana już grupa Echoes of Yul oraz formacja Ddekombinacja, która właśnie potwierdziła udział w imprezie.Roman Polański, przebywający w areszcie domowym w Szwajcarii, pozwał w środę do sądu francuski dziennik "Le Parisien" za opublikowanie prywatnych zdjęć przedstawiających jego samego oraz jego rodzinę - informują francuskie media. Katastrofa polskiego samolotu prezydenckiego Tu-154 pod Smoleńskiem jest niezmiennie głównym tematem w rosyjskich mediach. Programy informacyjne wszystkich stacji telewizyjnych i radiowych niemal w całości poświęcone są tragedii, która dotknęła Polskę. Już 22 kwietnia na DVD i Blu-ray ukaże się najbardziej kasowy film wszech czasów - "Avatar" Jamesa Camerona.

Występ Edyty Górniak uświetni Galę Złote Kaczki 2009, która odbędzie się 18 listopada 2009 r. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

7 listopada już po raz szósty fani Madonny z całego kraju spotkają się na corocznej imprezie, która w tym roku odbywa się pod nową nazwą: Madonnamania. Tradycyjnie, jak co roku, we Wrocławiu - polskiej stolicy fanów Madonny. Gloria Estefan i jej mąż Emilio Estevez zaprosili swoją córkę do udziału w nagraniu hiszpańskojęzycznej wersji przeboju "We are the world".

Zdjęcia do filmu "Seks w wielkim mieście 2" zostały przerwane z powodu zachowania grupy rozhisteryzowanych fanów, którzy próbowali znaleźć się bliżej aktorki Cynthii Nixon. Dziś (26 listopada) 70 lat skończyła Anna Mae Bullock, w świecie muzyki znana jako Tina Turner! "Babcia" Tina w ciągu 50-letniej kariery sprzedała ok. 200 milionów płyt! Z okazji urodzin prezentujemy jej największe przeboje. Od dzisiaj w TVN 7 od poniedziałku do piątku o godzinie 19.35 będzie można oglądać "Nowe przygody starej Christine".Rozpoczęła się akustyczna trasa koncertowa Kayah, która promuje najnowszy album artystki - "Skała". Duff McKagan zapowiedział, że w swojej autobiografii nie będzie skupiał się na problemach grupy Guns n' Roses. Timur Bekmambetov chce, by Angelina Jolie powróciła w kontynuacji obrazu "Wanted: Ścigani". Chce i nawet już wie jak tego dokonać.

Eric-Emmanuel Schmitt spotka się z czytelnikami


Na zaproszenie Wydawnictwa Znak oraz Ambasady Francuskiej i Instytutu Francuskiego w Warszawie w dniach 7-8 marca będzie gościł w Warszawie Eric-Emmanuel Schmitt, promując swoją najnowszą powieść "Ulisses z Bagdadu".

Nie tylko "(A)pollonia" i Marilyn


Festiwal Teatralny Boska Komedia przekroczył półmetek. W czasie rozpoczynającego się weekendu zapraszamy na trzy spektakle, na których nie może zabraknąć fanów teatru: "(A)pollonia", "Między nami dobrze jest" i "Persona. Marilyn".

Trasa koncertowa Rahima


Rahim promuje w trasie koncertowej swój najnowszy album zatytułowany "Podróże po amplitudzie". Artysta zaplanowała kilkanaście koncertów.

AC/DC: Są już bilety


Dziś (11 stycznia) ruszyła internetowa sprzedaż na koncert grupy AC/DC w Warszawie. Australijscy weterani hard rocka zagrają 27 maja na lotnisku Bemowo.

Międzynarodowa premiera "Magicznego drzewa"


Już wkrótce "Magiczne drzewo" Andrzeja Maleszki będzie miało swoją międzynarodową premierę, która nastąpi 22 października br. w konkursie najważniejszego światowego festiwalu filmów dla dzieci - CineKid w Amsterdamie. W programie tej prestiżowej imprezy zaprezentowanych zostanie ponad sto filmów dla dzieci z różnych części świata.

Aerosmith: Szybki powrót?


Niewykluczone, że saga pod tytułem "Czy Steven Tyler śpiewa jeszcze w Aerosmith" wkrótce dobiegnie końca.

KFF: "Focus on Israel"


Podczas 50. jubileuszowej edycji Krakowskiego Festiwalu Filmowego, która będzie miała miejsce w dniach 31 maja - 6 czerwca, specjalnym gościem będzie kinematografia izraelska.

San Remo: Festiwal sięgnął dna?


Włoskie media nie zostawiają suchej nitki na obchodzącym jubileusz 60-lecia festiwalu w San Remo. Zdaniem prasy "święto włoskiej piosenki" w tym roku sięgnęło dna.

Drugi album sygnowany przez Marka Sierockiego na walentynki


Drugi album z serii "I Love…", stworzonej i sygnowanej przez znanego dziennikarza i producenta muzycznego Marka Sierockiego, ukaże się 8 lutego.

Cannes 2010: Woody Allen dzięki nam ma o czym kręcić filmy


- Moje pierwsze spotkanie z Woodym Allenem należało do ekscytujących. Reżyser, z którym byłam umówiona na wywiad, przybył spóźniony i chory. Wszedł do pokoju, usiadł i na mnie kichnął. Od słowa przepraszam, doszliśmy do rozmowy na temat jego związków i trzech małżeństw - pisze na canneńskim blogu nasza korespondentka Ania Serdiukow.

Anna Dereszowska w filmie dla dzieci


28 maja na nasze ekrany wejdzie film "Czerodziejka Lilli: Smok i magiczna księga". Głosu jednej z bohaterek animacji udzieli Anna Dereszowska.

Maggie Grace ponownie zagra Shannon Rutherford


Maggie Grace powróci do obsady serial "Zagubieni" w finałowym sezonie.

Z "Burzy hormonów" na spotkanie z zombie


Andrew Lincoln wystąpi w roli głównej w serialu "The Walking Dead".

Osbourne: chciałbym nagrać jeszcze dwie płyty


Ozzy Osbourne zapewnił fanów, że nie planuje emerytury i czuje się na siłach, aby jeszcze przez długie lata tworzyć muzykę.

Kucz i Kulka - posłuchaj!


W serwisie Muzzo.pl możecie wysłuchać utworów z albumu "Sleepwalk" Gaby Kulki i Konrada Kucza.

Akon kontra chuligan. Zobacz!


Gwiazdor r'n'b Akon własnoręcznie wyrzucił z koncertu prowokatora bójki. Poniżej możecie obejrzeć wideo dokumentujące incydent.

Kolędowanie z Arką Noego


Na początku grudnia świąteczną płytę wyda Arka Noego. Album "Kolędy" zawierać będzie - zgodnie z tytułem - ulubione kolędy i pastorałki, które grupa śpiewała przez 10 lat swojego istnienia.

Armored Saint po nagraniach


Weterani amerykańskiej sceny metalowej z formacji Armored Saint zarejestrowali nowy album "La Raza".

Między ziemią a niebem


Przywiozłam ze sobą wykwintnych masażystów duszy - powiedziała Anita Lipnicka, przedstawiając towarzyszących jej muzyków na początku koncertu promującego płytę "Hard Land of Wonder" w Filharmonii Krakowskiej. Dusze zostały przez nich dokładnie wymasowane, a wokalistka zabrała publiczność w nostalgiczną wycieczkę między ziemią a niebem.

Album "Ach! Plakat filmowy..." nagrodzoy


Wydawnictwo Bosz zostało w czwartek uhonorowane główną nagrodą w konkursie "Pióro Fredry" na Najlepszą Książkę Roku za książkę "Ach! Plakat filmowy w Polsce" autorstwa Doroty Folgi-Januszewskiej. Przyznanie nagrody odbyło się podczas uroczystości otwarcia 18. Wrocławskich Promocji Dobrych Książek.